Nacházíte se: Služby

PRODEJ TECHNIKY


Kompletní péče o zákazníka pro nás začíná již od prvního kontaktu. Pravidelně proškolujeme svoje zaměstnance po odborné stránce, aby našim zákazníkům pomohli nalézt to správné řešení podle jejich přání a konkrétních specifických požadavků.

Pro naše zákazníky jsme připravili ideální řešení ve formě následujícího sortimentu nabízených produktů:

Traktory značky CASE IH a STEYR - v sortimentu značky CASE IH nabízíme ucelenou řadu zemědělských traktorů s výkonem od 65 až do 600 koní. V její nabídce jsou klasické univerzální traktory i vysoce výkonné polní tahače. Sesterská značka STEYR dokáže uspokojit specificky orientovaného zákazníka, jako například pro potřeby chmelařství, lesnictví a komunální sféry.

Sklizňové stroje CASE IH - axiální mlátičky značky CASE IH nabízejí našim zákazníkům řešení ve podobě dvou modelových řad „88“ a „20“ s výkonem motoru až 530 koní. Značka CASE IH je tvůrcem tohoto axiálního způsobu výmlatu zrna, stále více preferované technologie sklízení zrna.

Navigační systémy - systém precizního zemědělství prostřednictvím navigačních systémů CASE IH.

Dále stroje skupiny Kverneland Group Czech,Kuhn,Merlo,MX,Fliegl,Simba,ZDT,SMS Rokycany,Hardi.

Správná volba je pro naše zákazníky více než důležitá, proto je naším hlavním cílem umět zákazníkovi poradit a navrhnout to správné řešení pro jeho potřeby! 

Pro všechny nabízené produkty jsme pečlivě vytvořili podrobné tiskové materiály a další podklady, takže zákazník má veškeré potřebné informace pro rozhodování. 
 


 FINANČNÍ SLUŽBY 


Při nákupu samotného stroje jsme pro naše zákazníky připravili kompletní program finanční služeb.     Zákazníkům se snažíme navrhnout financování podle jejich vlastních možností přímo na míru.

 Více informací zde:

 


SERVIS 


Naše služby prodejem nekončí!

Uvědomujeme si důležitost profesionální péče o techniku. Proto našim zákazníků nabízíme kvalitní a profesionální servisní péči, neboť víme, že naši zákazníci potřebují spolehlivé stroje a v případě potřeby zejména na rychlou pomoc. Proto vedle prodejních služeb poskytujeme kompletní záruční a pozáruční servis. 

Kvalitu servisních služeb zaručujeme pravidelním školením servisních techniků na jednotlivé modelové řady strojů, nové trendy v opravárenství a novinky na trhu. K samozřejmosti patří vybavenost nejmodernějším diagnostickým zařízením pro kompletní diagnostiku jak mechanických, tak i elektrických komponentů strojů.

Námi nabízené značky a technika představuje ve svém oboru lídra v nových technologiích a technickýcřešeních. Ve spojení s našimi zkušenými a znalými pracovníky můžete čerpat výhody jejich používáním i vy.

záruční a pozáruční servis

pravidelné údržby

výměny olejů a filtrů

kontrolní testování postřikovačů
 


NÁHRADNÍ DÍLY


V každém odvětví prodeje nových výrobků zajímá zákazníka vždy následná kvalita a rychlost servisu. Málokdo si kupuje nový stroj, aniž by si myslel, že nikdy nebude potřebovat autorizovaný servis nebo originální náhradní díly. Zvláště na dostupnost a dovoz náhradních dílů se kladou vysoké požadavky.

 

                                                     Samozřejmostí je proto vlastní sklad náhradních dílů.

Nicméně v systému,který eviduje několik  tisíc katalogových čísel, je nemožné mít skladem všechny potřebné díly,proto je pro nás velmi důležitá propracovaná logistika.

V průběhu let,tak jak rostly požadavky na dovoz náhradních dílů do republiky, se vyvíjela strategie logistiky také u naší společnosti. Hlavní logistické operace probíhají ve dvou liniích − v rozvozu náhradních dílů ze skladů v ČR a v dovozu náhradních dílů ze skladů v Evropě.

 

Příklad dovozu náhradních dílů pro značku CASE IH zde:originální náhradní díly na celý sortiment strojů

oleje a ostatní maziva

opotřebitelné díly

pneumatiky

 


TECHNICKÁ PODPORA 


Při používání našich strojů je pro naše zákazníky důležitá také technická podpora, neboť Vám naši profesionální technici poradí s technickými parametry, proškolí Vaši obsluhu v ovládání a řízení, údržbě a rovněž také poradí jak dosáhnout co největších úspor při efektivním využívání techniky. 

 
 

CASE IH