Nacházíte se: Novinky

Nový souhrnný prospekt Kverneland Group

Stáhněte si nový prospekt ve kterém najdete všechny produkty Kverneland Group Czech

 

prospek ke stažení zde:
 SLAVTE S NÁMI VE VELKÉM!

Získejte na počest výročí 170 let značky CASE IH bezkonkurenční ceny, zdarma nadstandardní výbavu a mimořádně výhodné financování.

CASE IH, jedna z nejstarších a největších celosvětových značek,slaví v tomto roce významné výročí. Jerome Increase Case ji založil již v roce 1842. Celých 170 let přináší CASE IH do zemědělství svoji sílu, mimořádné inovace a zemědělcům po celém světě pomáhá zvyšovat jejich produktivitu.

V rámci oslav Vám společně s CASE IH nabízíme možnost pořízení traktorů za bezkonkurenčních podmínek. Pro vybrané modely nabízíme ZDARMA moderní satelitní navigace nebo přípravu na satelitní řízení. Investujte svoje prostředky do CASE IH a Vaše investice se Vám vrátí o to rychleji!

Uvedených výhod u traktorů můžete využít při objednání do konce září a pro modely vyrobené v roce 2012. Akce platí do vyprodání zásob.

leták ke stažení zde:

 

 
 


 Více zde. 


Aktuální možnost získání dotace na pořízení techniky až 50%

Rádi bychom Vám nabídli jedinečnou možnost získat dotaci ve výši až 50 % na pořízení lesnické i zemědělské techniky.

Chcete zdarma zhodnotiti pravděpodobnost Vašeho úspěchu? Jsme tu pro Vás! Kontaktujte naši specialistku na dotační tituly Janu Bartákovou na emailu bartakova@a-finance.cz nebo telefonicky na čísle +420 602 746 485.

Jaké jsou základní podmínky získání dotace?
Dotační titul je vypsán pro subjetky, kteří mají výměru v lese alespoň 3 hektary nebo pracují v lese (například se štěpkou, potěžebními zbytky).

Jaké stroje lze s dotací pořídit?
Například štěpkovače, mulčovače, návěsy, čelní nakladače, traktory a jinou techniku v souvislosti s účelem projektu.

Co je tedy potřeba udělat nejdříve?
Kontaktujte nás!

Jana Bartáková
Telefon: +420 602 746 485
Email: bartakova@a-finance.cz

leták ke stažení zde:

 


Vyzkoušejte si traktor Case Maxxum 140 na vaší farmě

Na začátek srpna pro Vás budeme mít připravený traktor Case Maxxum 140 s přední hydraulikou a přední vývodovou hřídelí,který si budete moci vyzkoušet na své farmě.

Traktor je možné použít v agregaci s vaším nářadím,

nebo jako soupravu s 4-radličným pluhem Kverneland 150S,případně s 3m diskovým podmítačem Simba X-Press.

Pro více informací volejte na tel.774 256 798,nebo pište schovanek@zeosagri.cz.


VERTIKÁLNÍ ZPRACOVÁNÍ PŮDY

Systémy scelování více operací v jednom přejezdu po pozemku jsou stále více využívány, neboť spoří čas, potřebnou vláhu a významnou část nákladů. Design strojů Great Plains určených pro vertikální zpracování půdy, tedy kombinované zpracování celého půdního profilu, využívá synergie různých pracovních těles pod jedním rámem.

Přečtěte si článek o strojích na zpracování půdy a zdravé půdní struktuře-                                            Více zde.                       

 


VSTUPTE DO NOVÉ SEZÓNY ZA EXKLUZIVNÍCH PODMÍNEK
 

Přinášíme Vám výkonnou posilu pro práci na Vaší farmě za jedinečných podmínek! Atraktivní cena, rok provozu zdarma*, kvalita, jednoduchost a potřebný komfort – to je Maxxum 115 – jasná volba do nové sezóny!

Akce platí do vyprodání zásob.


 

* Rok provozu zdarma zahrnuje náklady na materiál pro údržbu po 600 hodinách (filtry, oleje).


JEDINEČNÁ AKCE!

Ke každému lisu CASE IH 10 km sítí zdarma...
 
 

Exkluzivně od CASE IH získáte ke každému lisu 10 kilometrů sítí zdarma! Nenechte si ujít tuto jedinečnou nabídku a připravte se včas na hlavní sezónu


Nová Hardi Alpha EVO

24 vylepšení oproti staršímu modelu  vás posune v efektivitě ochrany rostlin zase o krok vpřed!!!                                                                     


 

více info zde:


Čelní nakladače LRZ 
 

 Do sortimentu naší společnosti patří kvalitní čelní nakladače CASE IH LRZ, které jsou dnes používány po celém světě ať už jako výbava přímo ve výrobních závodech, nebo k dodatečné montáži ke strojům, které nebyly vybaveny čelním nakladačem od výrobce. Jejich exklusivním dodavatelem pro CASE IH je přední světový výrobce, německá společnost Stoll.

Modelová řada LRZ je určena pro traktory o výkonu 70 – 180 koní. Pohyb výložníku je zajištěn pomocí Z kinematiky, čímž je zajištěna vysoká vylamovací síla lopaty a vyšší zdvihová nosnost. Rám nakladače je vyroben z vysoce kvalitní oceli zajišťující robustní provedení a dlouhou životnost. Táhla ovládání a hydraulické trubky jsou integrovány dovnitř ramen. Díky tomu se snižuje možnost jejich poškození a eliminuje tak nežádoucí únik hydraulické kapaliny. Chybějící táhla na horní straně nakladače zajišťují výborný výhled z kabiny traktoru. Nakladače jsou ve standardní výbavě vybaveny mechanickým vyrovnáváním rázů, třetí funkcí hydrauliky, mechanickým rychloupínákem s EURO systémem uchycení přídavných zařízení. Pro snadné a rychlé zapojení hydrauliky se využívá multiquick spojek. Na přání je možné vybavit nakladač dalšími funkcemi jako je čtvrtá funkce hydrauliky nebo hydraulický rychloupínák. Ke všem čelním nakladačům je nabízen široký sortiment přídavných zařízení, jako jsou různé druhy lopat, paletizační vidle, balíkovací kleště, drapáky, vykusovače siláže atd. Čelní nakladač tak značně rozšiřuje možnosti využití traktoru pro různé pracovní činnosti.

Společnost Wilhelm Stoll Maschinenfabrik GmbH byla založena v roce 1878 ve městě Luckenwalde poblíž Berlína. Od roku 1946 se nachází v Lengede, zhruba 50 km jihovýchodně od Hannoveru. Od roku 1999 je vlastněna dánskou společností Freudental Invest A/S. Celkově společnost zaměstnává přibližně 300 pracovníků a její roční obrat se pohybuje kolem 70 milionů €. První čelní nakladače byly vyrobeny v roce 1966. Díky vlastnímu vývoji, inovaci a vysoké kvalitě vyráběných produktů se Stoll brzy stal předním světovým výrobcem čelních nakladačů s širokou nabídkou ve všech modelových řadách

 


  více informací zde:
 


Přizpůsobí se aktuálním podmínkám a plní úkoly na výbornou!
 

X-Press je především velmi univerzální stroj pro rychlé a precizní zpracování půdy až do hloubky 15 cm a jeho přednosti v pracovních záběrech 2,5 až 10 metrů využívají malé rodinné farmy i giganti v prvovýrobě. Základní kameny podmítače od „Lva“ (jak je ve svahilštině SIMBA nazvaná) a jeho světové úspěchy byly položeny už v roce 1976 Keithem Burtonem, zakladatelem Simby.
 


 Nové kolové nakladače řady F

CASE jako jediný světový výrobce během posledního roku obměnil svůj sortiment vyráběných strojů.

Kolové nakladače jdou ruku v ruce s moderními technologiemi a není tedy žádným překvapením, že právě nové kolové nakladače se můžou pochlubit systémem SCR pro plnění emisních limitů Tier IV.
Osvědčená technologie prověřená léty provozu v nákladních automobilech optimalizuje spalovací proces a tím dochází k nižší spotřebě paliva až o 10 %.
Nové kolové nakladače CASE přes svoji robustnost jsou vysoce výkonné, mnohem rychlejší s vyšší akcelerací a jak jsme již zmínili s nižší spotřebou paliva.

Vážení zákazníci, seznamte se a otestujte stroje CASE, které vás jistě přesvědčí o jejich kvalitě a spolehlivosti.


 


 

 


MERGE MAXX rozpíná křídla

Přišel čas prvních sečí a tak i velkozáběrové stroje KUHN rozpínají svá křídla nad rostoucí pící. Do polí již vyrazili velice zajímavé a výkonné žací trojkombinace, 17 metrové obraceče spolu s pásovými shrnovači píce MERGE MAXX 900 nové gener

Více informací zde


Nový web EFFICIENT POWER

Rádi bychom Vás informovali o spuštění nových webových stránek zaměřených na technologii Efficient Power. Na novém webu se můžete více dozvědět o nové technologii Efficient Power, jejím fungování a výhodách. Více informací naleznete na www.efficientpower.cz

Vstup na web


 

 

 

 

 

 Počátkem roku 2011 dochází ke změnám v emisních podmínkám, které musejí splňovat motory zemědělských strojů s výkonem nad 135 kW. Značka CASE IH se vydala směrem technologie SCR, aby splnila tyto emisní normy a zároveň přinesla uživatelům vyšší produktivitu při práci.

 

 

 

Více informací zde

  


Půda – nejcennější aktivum zemědělství

Simba již od svého založení Keithem Burtonem v roce 1976 spojuje vývoj svých produktů s potřebami farmářů. Už zakladatel pan Burton pracoval 25 let na farmách východní Afriky a podle potřeb tamních obyvatel zemědělské stroje navrhoval a v Anglii vyráběl. Simba ve svahilském jazyce, kterým dnes hovoří více než 80 mil lidí, znamená Lev. Keith svůj podnik pojmenoval po králi zvířat.

 

 

 

 

                                       Více informací zde 


 DOTACE NA POŘÍZENÍ TECHNIKY

Využijte dotací při nákupu zemědělské techniky! V termínu od 17. února až do 2. března 2011 probíhá příjem žádostí o dotaci na zahájení činnosti mladých zemědělců, se kterými Vám rádi pomůžeme. Navíc zdarma od nás také získáte zhodnocení Vaší šance na úspěch při podání žádosti o dotaci.
 

Jste ve věku 18-40 let a máte maximálně 16 měsíců zemědělskou registraci?
Využijte možnost získání dotace z Evropského fondu regionálního rozvoje a národních zdrojů pro začínající zemědělce na podporu investic v zemědělské výrobě! Dotace se vyplácí ve výši 40 000 EUR. 
S námi získáte kompletní balíček služeb! 
Zhodnotíme Vám reálnost úspěchu Vašeho záměru, navrhneme opatření pro zlepšení, vypracujeme veškerou potřebou dokumentaci, zajistíme vhodné financování i pojistnou ochranu.
 

Pro více informací nás kontaktujte.

 Zajímavá úprava sklízecích mlátiček CASE IH

Sklízecí mlátičky CASE IH se mohou pyšnit novou úpravou - zařízením na sklizeň kukuřičných vřeten.Jedna rakouská firma vyrábí zajímavou nástavbu na sklízecí mlátičky CASE IH. Jedná se o zařízení na sklizeň kukuřičných vřeten. Běžně při sklizni kukuřice jsou prázdná vymlácená vřetena rozdrcena drtičem sklízecí mlátičky a následně rozmetána po povrchu sklízeného pozemku. Přitom se jedná o zajímavý produkt, který lze například spalovat podobně jako dřevní štěpku. V praxi již funguje několik takto upravených sklízecích mlátiček. Dá se předpokládat, že v souvislosti s momentální atraktivitou biopaliv a biomasy se budou více prosazovat podobná řešení využití doposud svým způsobem odpadních materiálů při pěstování zemědělských komodit.

 


 

   

2. 12. 2010 STEIGER 600 nejsilnější traktor na světě!

CASE IH představuje nový nejsilnější sériově vyráběný traktor na světě - STEIGER 600.

Nejnovější generace traktorů Steiger s technologií Efficient Power zahrnuje nový top model Steiger 600 s maximálním výkonem motoru 670 koní. Ve spojení s unikátním pásovým podvozkem QuadTrac se jedná o traktor, jak s největším výkonem motoru, tak i největším tahovou silou a tahovým výkonem.

CASE IH představuje nový nejsilnější sériově vyráběný traktor na světě - STEIGER 600.

Více informací zde


 

 
 

CASE IH